Генеральний директор Національного хору ім. Верьовки Зеновій Корінець вибачився перед колишньою главо Національного банку України Валерією Гонтаревою за скандальний жарт студії «Квартал 95» про підпал її будинку.

Про це він заявив у коментарі hromadske.

«Я себе почуваю незручно перед пані Валерією Гонтаревою… Мені треба було зупинити цю ситуацію, для того, щоб це не сталось. Тому я прошу у неї вибачення», — сказав він.

Нагадаємо, у нещодавньому випуску «Вечірнього кварталу» гуморист Євген Кошовий разом із хором Верьовки заспівав пісню з висміюванням спалення будинку Гонтаревої, в якій зокрема є фрази: «Горіла хата, палала, в Лондоні жінка плакала», «Хата горить в Гореничах, а в Лондоні Валерія думає на Валерича», «Мораль пісні проста — хата згоріла зі стида».

Міністр культури Володимир Бородянський вибачився перед Гонтаревою за участь у сценці державного хору імені Верьовки.

У Мінекономіки заявили, що міжнародні інвестори сприймають пісню студії «Квартал 95» та хору імені Верьовки як ознаку зв'язку між олігархом Ігорем Коломойським та чинною владою.

Сам Коломойський сказав, що йому дуже сподобався номер. Він уточнив, що особливо сподобалась фраза, що «хата згоріла від сорому», а ще більше сподобалася фраза «Валерія думає на Валерича».

У студії заявили, що «Квартал» — «це гостра політична сатира, так було, є і буде.

Поділитись: