До 15 червня 2018 року Вашингтон оприлюднить список китайських товарів вартістю приблизно 50 мільярдів доларів, щодо яких запровадять додаткові 25% мита.

До 15 червня 2018 року Вашингтон оприлюднить список китайських товарів вартістю приблизно 50 мільярдів доларів, щодо яких запровадять додаткові 25% мита.

Про це повідомляє Reuters з посиланням на прес-службу Білого дому.

Рішення адміністрації Дональда Трампа ухвалене в той час, як між Китаєм та США тривають торговельні переговори, метою яких є зменшення дефіциту торгівлі між країнами.

Крім цього, США запровадять інвестиційні обмеження для китайських підприємств, які Вашингтон підозрює у порушенні інтелектуального права.

Раніше Міністр фінансів США Стівен Мнучін повідомив, що на час проведення переговорів з Китаєм про торгівлю між країнами, США не запроваджуватимуть нових митних обмежень.

Торговельні відносини між США та Китаєм були одним з пріоритетних питань передвиборчої кампанії Дональда Трампа. Щороку Китай продає товарів до США на понад 300 мільярдів доларів більше, ніж купує американської продукції.

Нагадаємо, що у березні 2018 року Дональд Трамп оголосив про запровадження тарифних обмежень на 50 мільярдів доларів китайського імпорту. Китай запровадив аналогічні митні обмеження на американські товари.

З метою вирішення торговельної суперечки між країнами розпочались непублічне переговори. Згодом стали відомі вимоги США до Китаю задля припинення «торговельної війни» між країнами.

Китай та США домовились про збільшення імпорту американських товарів на 60-90 мільярдів доларів для вирішення торговельної суперечки.

У США повідомили, що наполягатимуть на підписанні багаторічних угод на постачання американських товарів на китайський ринок.

Поділитись: