Шостий апеляційний суд Києва скасував постанову Центральної виборчої комісії про відмову у реєстрації на виборах до Верховної Ради колишньому заступнику генерального прокурора часів Віктора Януковича Ренату Кузьміну.

Про це повідомив адвокат Кузьміна Артем Захаров у Facebook. 

Нагадаємо, 5 липня ЦВК скасувала реєстрацію кандидатом у депутати Рената Кузьміна, який балотувався в Раду за списком «Опозиційної платформи — за життя» під номером 35. У політсилі «Опозиційна платформа — За життя» назвали це рішення «політичною помстою»

Генпрокуратура підозрює Кузьміна у низці злочинів, зокрема у легалізації майна, здобутого злочинним шляхом.

Раніше ГПУ направила лист до ЦВК, в якому вказала, що Кузьмін не проживав останні 5 років на території України.

Ренат Кузьмін був заступником генерального прокурора з 2010 до 2013 року та заступником секретаря Ради національної безпеки та оборони у 2013-2014 роках.

Нагадаємо, 2 липня Центральна виборча комісія зареєструвала ексглаву Адміністрації президента часів Януковича Андрія Клюєва та блогера Анатолія Шарія кандидатами попри те, ще вони не проживали останні 5 років в Україні, як вимагає законодавство.

У цей же день на Майдані незалежності в Києві влаштували акцію протесту проти реєстрації кандидатами у депутати Клюєва та Шарія. Після цього правоохоронні органи знайшли нові докази відсутності Клюєва та Шарія в Україні, на підставі чого ЦВК зняла їх з виборів.

Поділитись: