Суд у справі підозрюваного у вбивстві двох правоохоронців 20 лютого 2014 року Івана Бубенчика перенесли на 27 квітня, 14.00 через відсутність двох захисників.

Суд у справі підозрюваного у вбивстві двох правоохоронців 20 лютого 2014 року Івана Бубенчика перенесли на 27 квітня, 14.00 через відсутність двох захисників.

Про це повідомила журналістка Громадського з зали суду.

Як повідомлялсоя, на засідання прийшли народний депутат Єгор Соболєв, а також депутат Семен Семенченко, — обидва були готові взяти підозрюваного на поруки.

Раніше Генеральна прокуратура подала нове клопотання до суду про обрання запобіжного заходу активісту Євромайдану Івану Бубенчику, підозрюваному у вбивстві двох силовиків та замаху на одного під час подій Революції Гідності 2014 року.

3 квітня правоохоронці затримали активіста Майдану Івана Бубенчика і привезли його до Києва. Прокуратура вручила  Бубенчику підозру у вбивстві правоохоронців на Майдані.

4 квітня у справу Бубенчика втрутився генеральний прокурор Юрій Луценко, він вирішив змінити групу прокурорів у справі.

У департаменті ГПУ Громадському повідомили, що оскаржать рішення Луценка про зміну прокурорів у справі Бубенчика, оскільки це є втручанням у роботу слідчих.

Водночас Луценко є свідком у справах Майдану, тому можливість ухвалення ним процесуальних рішень у кримінальних провадженнях про злочини під час Революції Гідності «під питанням».

5 квітня суд відкликав підозру Бубенчику про вчинення злочину, зокрема, за статтею ч. 2 ст. 115 (умисне вбивство).

Згодом Івану Бубенчику, якому раніше оголосили підозру у вбивстві правоохоронців під час подій Євромайдану, змінили підозру.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Хто такий Іван Бубенчик та чому його затримали

Поділитись: