Суд за позовом Національного агентства із запобігання корупції проти директора НАБУ Артема Ситника перенесли на 6 грудня.

Суд за позовом Національного агентства із запобігання корупції проти директора НАБУ Артема Ситника перенесли на 6 грудня.

Про це оголосила суддя Солом’янського райсуду Києва під час засідання 28 листопада, передає кореспондент Громадського.

Суддя пояснила це тим, що в Національному антикорупційному бюро зранку 28 листопада відбуваються офіційні заходи за участі посольства США, тому Ситник «не зміг прибути на засідання».

НАЗК позивається проти директора Антикорупційного бюро Артема Ситника через можливий конфлікт інтересів у керівника НАБУ.

ЧИТАЙТЕ: Перша антикорупційна: що відбувається між старими та новими правоохоронними органами.

Крім того, 17 листопада повідомлялося, що Генпрокуратура порушила справу проти директора НАБУ Ситника. Провадження відкрили через імовірне розголошення державної таємниці.

У мережу потрапив запис розмови офрекордс Ситника з головними редакторами кількох видань, на якому людина, з голосом, схожим на Ситника, розповіла деталі кримінальних проваджень. Зокрема, у розмові були розкриті дані прослуховування в матеріалах справи екс-прокурора сил АТО Костянтина Кулика.

Поділитись: