Оболонський районний суд Києва оголосив перерву в судовому засіданні у справі про державну зраду Віктора Януковича на тиждень — до 14 березня.

Оболонський районний суд Києва оголосив перерву в судовому засіданні у справі про державну зраду Віктора Януковича на тиждень — до 14 березня.

Про це оголосив головуючий суддя Владислав Дев'ятко.

У зв'язку з неготовністю захисту Януковича забезпечити допит своїх свідків, засідання 14 і 15 березня будуть присвячені вивченню процесуальних документів, що стосуються заяв адвокатів на підготовчому засіданні.

21 березня допити свідків захисту продовжаться. Свідчення даватиме кримчанка Оксана Медієва, яка нібито була свідком погромів кримських автобусів у Черкаській області 20 лютого 2014 року. Вона даватиме свідчення з Сімферополя.

Зазначимо, що колишній глава Управління Служби безпеки України у Києві Олександр Щеголєв відмовився свідчити в Оболонському суді у справі про держзраду Віктора Януковича.

Повідомлялося, що Щеголєва планують допитати як свідка захисту на суді у справі Януковича

Раніше Оболонський районний суд Києва відмовив захисту Віктора Януковича в повторному допиті президента Петра Порошенка.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Про що Порошенко розповів у суді над Януковичем

Раніше на допиті у справі Януковича секретар РНБО Олександр Турчинов заявив, що після анексії Криму РФ планувала силою відновити владу Януковича в країні. Також Турчинов пояснив, чому російські військові захопили півострів Крим.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Утеча екс-президента, анексія Криму та контакти з Кремлем: що розповіли Аваков та Яценюк на суді про держзраду Януковича.

Раніше адвокати Януковича наполягали, щоб суд долучив до матеріалів справи фрагмент інтерв'ю секретаря РНБО Олександра Турчинова Громадському, де той розповідає про стан армії на початку війни, зокрема, під час анексії Криму.

Турчинов проходить одним зі свідків у справі про державну зраду Януковича.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Зрадник №1»: за що судять Януковича.

Поділитись: