Полонені українські моряки Юрій Будзило, Сергій Чуліба, Юрій Без'язичний і Богдан Небилиця в залі суду у Москві, 13 лютого 2019 року. Московський міський суд відхилив апеляції на продовження запобіжного заходу ще чотирьох українських моряків, захоплених росіянами у Керченській протоці
Фото:

Василь Максимов/УНІАН

Міський суд Москви відхилив апеляції на продовження запобіжного заходу ще чотирьох українських моряків, захоплених у Керченській протоці, та в такий спосіб залишив їх під вартою до 24 квітня. Загалом суд відхилив уже 12 апеляцій.

Ідеться про апеляції адвокатів Богдана Небилиці, Юрія Без'язичного, Юрія Будзила та Сергія Чуліби, зазначило російське агентство ТАСС.

Суд розглядав скарги в закритому режимі.

Сьогодні, 13 лютого, суд також має розглянути скарги на продовження запобіжних заходів ще чотирьох моряків — Михайлу Власюку, В'ячеславу Зінченку, Денису Гриценку та Андрію Драчу.

Першим чотирьом морякам відхилили апеляції 7 лютого, другій «четвірці» — 12 лютого.

16 січня Лефортовський суд Москви продовжив термін тримання під вартою всім 24-ом українським морякам.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Слава Україні»: як у Москві судили українських моряків

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Питання політичне: як Росія фабрикує справи українських моряків

Нагадаємо, зранку 25 листопада українські кораблі та рейдовий буксир планово вийшли з порту Одеси до порту Маріуполя. Під час цього завдання російське судно протаранило український буксир та пошкодило його. При виході з Керченської протоки російські судна обстріляли та захопили українські кораблі біля Керченської протоки. Загалом на трьох суднах були 24 українських військових, двоє з них службовці СБУ. Троє з них дістали поранення.

Після захоплення усіх українців взяли під варту на 2 місяці. Їх звинуватили у незаконному перетині кордону Російської Федерації в Чорному морі. 29 листопада українців вивезли до СІЗО Москви.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Керченські бранці: що відомо про українських моряків, яких захопили російські військові

Поділитись: