Херсонський апеляційний суд відмовив у задоволенні скарги захисту головного редактора «РИА Новости Украина» Кирила Вишинського на продовження йому терміну тримання під вартою.

Про це повідомила кореспондентка Громадського.

Таким чином, Вишинський пробуде під вартою до 4 листопада.

Розгляд апеляційної скарги у справі про державну зраду Вишинського мав відбутися 2 жовтня, але його відклали на невизначений термін через ліквідацію суду.

25 вересня стало відомо, що Служба безпеки України продовжує розслідувати справу головного редактора «РИА Новости Украина», якого підозрюють у державній зраді, та готує нові підозри у справі.

Також Херсонський міський суд наклав арешт на майно головреда «РИА Новости Україна» Кирила Вишинського.

Нагадаємо, Кирила Вишинського затримали у Києві вранці 15 травня після обшуків в офісі «РИА Новости Украина», а згодом доправили до Херсона на засідання суду. Його підозрюють у державній зраді.

6 липня Вишинському повідомили нову підозру — в незаконному поводженні зі зброєю.

17 травня 2018 року головреда «РИА Новости Украина» Вишинського взяли під варту на два місяці без права внесення застави. Москва вимагає звільнити Вишинського.

1 червня головред «РИА Новости Украина» заявив про відмову від українського громадянства. Путін зі свого боку назвав «безпрецедентною» ситуацію із затриманням Вишинського.

Зазначимо, що Кирило Вишинський є у списку 36 осіб, яких Україна готова передати Росії в обмін на 23 заручників Кремля.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Російський паспорт і медаль «За повернення Криму»: що відомо про затриманого головреда «РИА Новости».

 

 

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile