Київський районний суд Одеси відмовився зняти арешт з майна табору «Вікторія», внаслідок пожежі і якому загинули троє дітей.

Київський районний суд Одеси відмовився зняти арешт з майна табору «Вікторія», внаслідок пожежі в якому загинули троє дітей.

Про це повідомляє прес-служба суду.

Департамент освіти та науки Одеської міської ради подав клопотання про часткове скасування арешту майна табору «Вікторія». Зокрема, йдеться про кам’яні будівлі.

Однак суд вирішив, що ці будівлі зберегли на собі сліди кримінального правопорушення і можуть бути доказом у справі про пожежу в таборі.

«Таким чином, Київський районний суд міста Одеси відмовив у задоволенні клопотання департаменту освіти та науки Одеської міської ради про часткове скасування арешту», — йдеться у повідомленні.

Ухвала суду оскарженню не підлягає.

Як повідомлялося, до суду передали справу щодо екс-заступниці міськголови Одеси за звинуваченням у причетності до пожежі в дитячому таборі.

Раніше у квітні суд виніс вирок виховательці дитячого табору: її ув'язнили строком на три роки умовно.

Раніше повідомлялося, що 12 січня суд залишив директора табору «Вікторія» Петроса Саркісяна під вартою на 2 місяці без права на заставу. На знак протесту Саркісян оголосив голодування. Табір вирішили закрити.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Пожежа у таборі «Вікторія»: за що судять виховательку.

Пожежа в дитячому таборі «Вікторія» почалася в ніч на 16 вересня 2017 року. Спочатку повідомлялося про загибель двох дітей унаслідок пожежі. Згодом, поліція знайшла фрагменти тіла ще однієї дитини. Відтак під час пожежі загинули троє дітей.

3 жовтня минулого року прокуратура повідомила про підозру екс-заступниці міського голови Одеси Зінаїді Цвірінько.

Згодом суд обрав запобіжний захід екс-заступниці міського голови Одеси. Виховательку табору «Вікторія» звільнили з-під варти на поруки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що відомо про пожежу в дитячому таборі Одеси.

Поділитись: