Київський райсуд Харкова 12 червня постановив узяти під домашній арешт учасника сутичок на ринку «Барабашово» між представниками Національного корпусу та місцевими підприємцями увечері 7 червня Сергія Козлюка.

Про це повідомила кореспондентка Громадського в Харкові.

Таким чином, суд не підтримав рішення сторони обвинувачення, яке вимагало взяти його під варту без права внесення застави.

Козлюка відправили під домашній арешт до 10 серпня, призначили носити електронний браслет і заборонили спілкуватися із постраждалим у справі Вадимом Макарюком.

Підозрюваному раніше інкримінували вчинення злочинів за статтями «хуліганство» та «перешкоджання професійній діяльності журналістів», «насильство щодо журналіста», за що йому загрожує до 7 років ув’язнення.

Під час сутичок на «Барабашово» постраждав телеоператор Вадим Макарюк, який знімав конфлікт. У прокуратурі є свідчення, що Козлюк стріляв. Однак, Макарюк потрапив до лікарні через побиття. Хто саме його побив – прокуратура встановлює.

Раніше Козлюк відкинув свою приналежність до організації «Національний корпус».

Нагадаємо, ввечері 7 червня на ринку «Барабашово» у Харкові сталися сутички, у яких постраждали 8 людей. Під час конфлікту зокрема побили 36-річного оператора Вадима Макарюка та забрали його відеокамеру.

Його доставили до Харківської міської лікарні швидкої допомоги імені Мещанінова. Внаслідок крововиливу в мозок у Макарюка стався інсульт.

За словами лікарів, перші три дні після побиття будуть найважчими, наразі вони забороняють турбувати Вадима, він перебуває у реанімації у важкому стані.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile