Тільки 34% громадян Великої Британії підтримують перспективу виходу з Європейського Союзу (Brexit) 31 жовтня 2019 року без укладання з Брюсселем угоди.

Як пише газета Independent з посиланням на опитування компанії BMG Research, майже половина респондентів (49%) вважають, що якщо прем'єр-міністру країни Борису Джонсону не вдасться укласти із Брюсселем нової угоди, то йому краще відкласти Brexit або ж організувати новий референдум.

Окрім того, тільки одна п'ята всіх опитаних вважає, що Джонсону вдасться домогтися від Брюсселя підписання нової угоди, інші ж налаштовані песимістично.

Раніше повідомлялось, що уряд Великої Британії виділив додаткові 2,1 мільярда фунтів стерлінгів (2,6 мільярда доларів) на підготовку до виходу країни з Європейського Союзу без угоди.

Своєю чергою, радник президента США з національної безпеки Джон Болтон заявив, що Вашингтон цілковито підтримає Британію у разі виходу з ЄС без угоди.

Нагадаємо, новий прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон заявив, що країна готова вийти з Європейського Союзу без укладення угоди з Брюсселем, якщо європейська сторона відмовиться переглянути ці домовленості.

Раніше Джонсон пообіцяв укласти нову угоду про Brexit, яка дозволить Сполученому Королівству бути «чудовими партнерами» з країнами Євросоюзу, на основі вільної торгівлі та двосторонньої підтримки.

23 червня 2016 року у Британії відбувся референдум, який показав, що 52% британців воліють покинути Євросоюз. 29 березня 2017 року Велика Британія офіційно повідомила Європейський союз про свій намір покинути ЄС, запустивши процедуру Brexit. Повідомлялось, що остаточна вартість Brexit для Британії може сягнути 55 мільярдів євро. Цю суму країна виплачуватиме ЄС до 2064 року.

Велика Британія та ЄС домовилися відтермінувати Brexit до 31 жовтня 2019 року.

Поділитись: