Світ

TIME опублікував нову обкладинку з Трампом і Путіним в одній особі

19 липня, 2018 16:34
Світ/TIME опублікував нову обкладинку з Трампом і Путіним в одній особі
Зберегти
Вигляд
Журнал Time опублікував нову обкладинку, на якій зображено  президента США Дональда Трампа та російського президента Володимира Путіна в одному обличчі.

Журнал Time опублікував нову обкладинку, на якій зображено  президента США Дональда Трампа та російського президента Володимира Путіна в одному обличчі.

«Трамп хотів саміт із Путіним. Він отримав набагато більше, ніж сподівався», — йдеться в описі до обкладинки у Twitter видання.

Голлівудський актор Джим Керрі намалював альтернативну обкладинку для для попереднього випуску у продовження теми розділення сімей мігрантів.

22 червня редакція журналу Time помістила на обкладинку колаж, на якому зображена дитина, яка плаче, і президент США Дональд Трамп. Темою номера стала жорстка політика влади США щодо мігрантів, зокрема розділенням їхніх сімей.

Раніше повідомлялося, що демократи вимагають викликати для надання свідчень перекладачку з зустрічі Трампа і Путіна.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Взаємні компліменти і майже ні слова про Україну: як пройшла зустріч Трампа і Путіна

На прес-конференції Путін заявив, що питання анексії Кримського півострова для РФ закрите, попри те, що США не погоджуються з російською позицією.

Крім того, Путін заявив, що влада США могли б рішучіше налаштовувати українську владу на виконання Мінських  домовленостей.

Зі свого боку Трамп сказав, що проект газопроводу Північний потік-2 робить Росію суперником США.

Путін заявив, що Росія не втручалась у вибори президента США у 2016 році. Президент Трамп підтримав заяву колеги, назвавши розслідування США «полюванням на відьом».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зустріч Путіна і Трампа в Гельсінкі може стати переламною для американського лідера — екс-посол США

Наступного дня після зустрічі Трамп заявив, що «обмовився» і насправді погоджується з висновками розвідки США про те, що Росія втручалась в американські вибори.

Пов`язані новини