Президент США Дональд Трамп заявив, що він буде «дуже, дуже розчарований», якщо підтвердиться інформація про те, що Північна Корея відновила основний полігон для випробування ракет, який почала демонтувати раніше.

Водночас сам Трамп не підтвердив і не спростував повідомлення про відновлення ракетного майданчика на космодромі Сохе, передає The Hill.

«Я був би дуже, дуже розчарований в очільнику Кім Чен Ині. Не думаю, що так буде, але подивимося, що станеться», — сказав Трамп.

Він також висловив упевненість, що врешті йому вдасться досягти угоди з лідером КНДР, попри провал їхнього нещодавнього саміту у В’єтнамі.

Напередодні американський Центр стратегічних і міжнародних досліджень повідомив, що Північна Корея відновлює споруди на ракетному полігоні, який вона почала демонтувати після першого саміту лідера КНДР Кім Чен Ина з президентом США Дональдом Трампом у червні 2018 року. Цей полігон використовували для випробувань міжконтинентальних балістичних ракет.

Після нещодавнього другого саміту США-КНДР Дональд Трамп заявив, що Кім Чен Ин наполягав на повному скасуванні санкцій в обмін на відмову від найбільшого ядерного об'єкта в Північній Кореї, але американська влада не готова піти на такий крок.

Нагадаємо, 12 червня 2018 року Дональд Трамп уперше зустрівся з Кім Чен Ином на сінгапурському острові Сентоса.

Президент США та лідер Північної Кореї підписали «дуже важливий та всеосяжний документ», у якому йшлося про денуклеаризацію Корейського півострова, а також про передачу останків американських солдатів.

Поділитись: