Північна Корея відновила частину майданчика для запуску ракет, яку вона почала демонтувати після першого саміту лідера КНДР Кім Чен Ина з президентом США Дональдом Трампом у червні 2018 року.

На супутникових знімках, зроблених проектом 38 North, видно, що об’єкти на стартовому майданчику Тонгчанг були перебудовані десь між 16 лютого і 2 березня, повідомляє Reuters. Зокрема, йдеться про заміну даху та дверей на об’єкті.

Центр стратегічних і міжнародних досліджень (CSIS) опублікував доповідь, також посилаючись на супутникові знімки, де дійшов висновку про те, що Північна Корея «проводить швидке відновлення» на цій ділянці.

«Активність очевидна на вертикальному випробувальному стенді двигуна і рейкової конструкції ракети-носія на стартовий майданчик», — йдеться у звіті.

Після нещодавнього другого саміту США-КНДР Дональд Трамп заявив, що Кім Чен Ин наполягав на повному скасуванні санкцій в обмін на відмову від найбільшого ядерного об'єкта в Північній Кореї, але американська влада не готова піти на такий крок.

Нагадаємо, 12 червня 2018 року Дональд Трамп уперше зустрівся з Кім Чен Ином на сінгапурському острові Сентоса.

Президент США та лідер Північної Кореї підписали «дуже важливий та всеосяжний документ», у якому йшлося про денуклеаризацію Корейського півострова, а також про передачу останків американських солдатів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чи зміниться світ після зустрічі Трампа й Кім Чен Ина?

Поділитись: