Світ

Трамп подякував Кім Чен Ину за те, що на параді в КНДР не було балістичних ракет

9 вересня, 2018 22:53
Світ/Трамп подякував Кім Чен Ину за те, що на параді в КНДР не було балістичних ракет
Зберегти
Вигляд
Президент США Дональд Трамп подякував лідеру Північної Кореї Кім Чен Ину за те, що на військовому параді до дня заснування республіки не демонструвалися балістичні ракети.

Президент США Дональд Трамп подякував лідеру Північної Кореї Кім Чен Ину за те, що на військовому параді до дня заснування республіки не демонструвалися балістичні ракети.

Про це глава Білого дому написав у Twitter.

Трамп залишився задоволеним, що на святкуванні дня заснування КНДР в цьому році головними темами були мир та економічний розвиток.

«Експерти вважають, що Північна Корея знищила ядерні ракети, аби показати президенту Трампу прихильність денуклеарізації», — написав він.

Глава Білого дому зазначив, що вважає великою та позитивною цю «заяву» КНДР.

«Дякую главі Кіму. Ми доведемо, що всі навколо помилялись! Немає нічого краще, ніж діалог двох людей, які подобаються один одному. Набагато краще, ніж до того, як я вступив на посаду (президента — ред.)», — наголосив Трамп.

Нагадаємо, 9 вересня у Пхеньяні відбувся військовий парад до дня заснування республіки, він пройшов без демонстрації міжконтинентальних балістичних ракет та ядерних випробувань.

Наприкінці серпня КНДР попередила США про можливість зриву переговорів про ядерне роззброєння.

25 серпня президент США Дональд Трамп скасував візит державного секретаря Майка Помпео до Північної Кореї і розкритикував позицію Китаю з питання ядерного роззброєння Корейського півострова.

У Міжнародному агентстві з атомної енергії (МАГАТЕ) заявили, що не бачать ознак ядерного роззброєння Північної Кореї.

У звіті Ради Безопасності ООН також йдеться, що КНДР не зупинила свою ядерну програму.

Раніше супутникові знімки зафіксували, як Північна Корея розпочала демонтаж ключових об’єктів на майданчику, що використовувався для розробки двигунів для балістичних ракет.

7 липня Міністерство закордонних справ КНДР назвало невдалим переговори з держсекретарем США Майком Помпео щодо ядерного роззброєння Корейського півострова.

2 липня представники США і КНДР вперше зустрілися після саміту Трампа та Кім Чен Ина.

12 червня Дональд Трамп уперше зустрівся з Кім Чен Ином на сінгапурському острові Сентоса.

Президент США та лідер Північної Кореї підписали «дуже важливий та всеосяжний документ», у якому йшлося про денуклеарізацію Корейського півострова, а також про передачу останків американських солдатів.

Трамп повідомив, що переговори з КНДР відбулися краще, ніж будь-хто міг очікувати.

Пов`язані новини