Світ

Трамп скасував різдвяну вечірку в Білому домі для журналістів — Fox News

Fox News
Світ/Трамп скасував різдвяну вечірку в Білому домі для журналістів — Fox News
Зберегти
Вигляд

Президент США Дональд Трамп скасував традиційну різдвяну вечірку для представників ЗМІ, яка проходить в Білому домі, пише Fox News з посиланням на власні джерела.

Білий дім поки офіційно не повідомляв про скасування вечірки. Утім, офіційного анонсу вечірки немає. Причини скасування вечірки також невідомі.

На щорічну вечірку запрошують журналістів, які висвітлюють роботу Білого дому, а також керівників видань Нью-Йорка. Запрошені можуть поспілкуватись з президентом, його родиною та працівниками адміністрації президента.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Трамп і медіа: чи стане новий президент США загрозою свободі слова у світі. 

Також раніше американські журналісти звернулися до Трампа з відкритим листом з приводу ускладнення відносин між його адміністрацією і пресою.

Нагадаємо, 8 листопада Секретна служба США позбавила акредитації кореспондента CNN Джима Акосту. Це сталося після того як журналіст на прес-конференції не віддав співробітниці Білого дому мікрофон та посварився з президентом Дональдом Трампом. Глава Білого дому назвав жуналіста «грубою» і «жахливою» людиною.

Джим Акоста неодноразово сперечався з Трампом та його представниками й ставив незручні для влади питання на прес-конференціях.

13 листопада телеканал CNN подав до суду скаргу на адміністрацію президента США Дональда Трампа з вимогою повернути своєму кореспонденту Джиму Акості акредитацію до Білого Дому.

16 листопада федеральний суддя у Вашингтоні наказав адміністрації президента США Дональда Трампа негайно відновити акредитацію журналіста CNN Джима Акости. 20 листопада 2018-го Білий дім відновив акредитацію журналісту Акості.

/Анна Кириченко

Пов`язані новини