Майже третину всіх вантажних перевезень Укрзалізниці на теплотязі забезпечують 30 локомотивів General Electric.

Про це повідомив голова УЗ Євген Кравцов, передає прес-служба компанії.

«Ми бачимо ефективність роботи американських локомотивів на українських коліях. На сьогодні вони виконують 31% перевезень від загальної роботи у вантажному русі теплотягою на всій мережі Укрзалізниці, вони мають більший добовий пробіг», — повідомив Кравцов.

Наразі ці локомотиви працюють переважно на південному напрямку та перевозять вантажі до Маріупольського та чорноморських морських портів. В середньому щодоби один такий локомотив проходить 551 кілометр, що на 26% більше за старі тепловози Укрзалізниці. При цьому витрати пального у цих локомотивів на 20% менші.

23 лютого 2018-го Укрзалізниця та американська корпорація General Electric підписали мільярдний контракт. Рамкова угода передбачає модернізацію локомотивів та будівництво нових. Однією з умов угоди є локалізація виробництва локомотивів в Україні: на першому етапі — 10%, пізніше — 40%.

11 вересня 2018 року в Україну прибув перший локомотив американської компанії General Electric. Пізніше повідомлялось, що нові локомотиви планують використовувати на напрямках до Миколаєва, Маріуполя та Мелітополя.

4 лютого 2019 року в Україну прибули всі 30 придбаних у GE локомотивів.

Поділитись: