Американський журнал Time опублікував обкладинку квітневого номеру, на якій переобраний президент Росії Володимир Путін зображений у короні.

Американський журнал Time опублікував обкладинку квітневого номеру, на якій переобраний президент Росії Володимир Путін зображений у короні.

На обкладинці Путін поправляє краватку, посміхається та має на голові царську корону.

Назва номеру — «Цар, що сходить». Два головних матеріали, які супроводжують видання, — це роботи російського журналіста, письменника Михайла Зигаря «Як Володимир Путін планує залишитись на вершині» та стаття американського політолога Ієна Бреммера «Чому Росія продовжує тонути».


Обкладинка квітневого номеру журналу Time 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Політика в Росії — табу, спалена земля, туди ніхто не ходить», — письменник і журналіст Михайло Зигар.

18 березня у Росії відбулися вибори президента країни. День виборів призначили на день анексії Криму. Україна закликала світ не визнавати результатів таких виборів, також в Україні не допускали росіян до участі в голосуванні. 

На виборах президента Російської Федерації Володимир Путін отримав 76,66% голосів. Таким чином Путін буде на посту президента Росії наступні 6 років.

Зазначимо, що вибори в Росії відбувалися з масовими порушеннями. Зокрема, оприлюднено десятки відео з вкиданням бюлетенів.

В ОБСЄ заявили про відсутність конкуренції та обмеження прав людини на виборах в Росії.

Голова Європейської Ради Туск відмовився вітати Путіна з перемогою на виборах.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: У новому номері Charlie Hebdo розкритикували вибори в Росії.

Поділитись: