Світ

В ОБСЄ заявили про відсутність конкуренції та обмеження прав людини на виборах в Росії

19 березня, 2018 17:34
Світ/В ОБСЄ заявили про відсутність конкуренції та обмеження прав людини на виборах в Росії
Зберегти
Вигляд
Міжнародні спостерігачі Організації з безпеки і співробітництва в Європі заявили, що на виборах президента Росії зафіксували обмеження прав людини та відсутність реальної конкуренції кандидатів.

Міжнародні спостерігачі Організації з безпеки і співробітництва в Європі заявили, що на виборах президента Росії зафіксували обмеження прав людини та відсутність реальної конкуренції кандидатів.

Про це йдеться у звіті ОБСЄ.

«Вибір без реальної конкуренції, як ми вже бачили тут, не є реальним вибором.  Вибори майже втрачають свою мету там, де правова база обмежує багато основних свобод і результат не викликає сумнівів», — заявив спеціальний координатор та керівник короткотермінової місії ОБСЄ Майкл Георг Лінк.

В ОБСЄ також відзначили, що на російських пропагандистських телеканалах постійно надавалася перевага діючому президенту Володимиру Путіну, який не брав участі ані в дебатах кандидатів, ані у відкритій агітації.

Водночас спостерігачі наголосили і на надмірно контрольованому середовищі, де проводився постійний тиск на критичні до чинної влади думки.

На виборах президента Російської Федерації Володимир Путін отримав 76,66% голосів виборців після обробки 99,65% протоколів. Таким чином Путін буде на посту президента Росії наступні 6 років.

У російському Центрвиборчкомі заявили, що в анексованому Криму на «виборах» президента за Путіна нібито «віддали» 91,9% голосів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «У нас тут нудно, посадили всього кілька людей» — як Липецьк голосував на виборах президента РФ (РЕПОРТАЖ).

Зазначимо, що вибори в Росії відбувалися з масовими порушеннями. Зокрема, оприлюднено десятки відео з вкиданням бюлетенів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що кандидати на президентських виборах у Росії говорять про Україну

Явка на виборах за дві години до закриття дільниці, за даними ЦВК, в цілому по Росії склала 59,93%.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Вибори є — вибору нема: як блокували посольство РФ(ФОТОРЕПОРТАЖ).

18 березня у Росії відбулися вибори президента країни. День виборів призначили на день анексії Криму. Україна закликала світ не визнавати результатів таких виборів, також в Україні не допускали росіян до участі в голосуванні. 

На незаконних виборах президента РФ в анексованому Криму фіксували низьку явку. Також повідомлялося, що на кримських татар чинили тиск.

 

Пов`язані новини