Туреччина посилює заходи боротьби з коронавірусом. Так, влада вирішила повністю припинити авіаційне сполучення з іншими країнами, а також обмежити міжміські перевезення.

Про це заявив президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган у зверненні до народу, пише ANews.

«Міжнародні авіаперельоти повністю припиняються. Для переміщення між містами потрібно буде отримати спеціальний дозвіл від губернаторів, це стосується насамперед 30 найбільших міст. В офісах працюватиме лише необхідний персонал», — зазначив Ердоган.

За його словами, у всіх провінціях країни створять спеціальні ради на чолі з губернаторами, які забезпечуватимуть виконання цих обмежень та при потребі посилюватимуть їх.

«Громадяни повинні дотримуватися правила добровільного карантину, якщо вони хочуть уникнути більш суворих заходів», — додав президент.

Раніше Туреччина повідомила, що не буде застосовувати санкції до українських громадян, які через форс-мажорні обставини, зокрема припинення авіасполучення, порушили термін перебування на території країни.

19 березня Туреччина закрила кордони з Болгарією та Грецією, щоб завадити поширенню коронавірусу.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику! 

Станом на ранок 28 березня у світі офіційно зафіксували 597 458 випадки коронавірусу, 27 370 пацієнтів померли, 133 373 — вже одужали.

Поділитись: