Війна

У Берліні матері українських заручників на Донбасі влаштували пікет

11 червня, 2018 22:40
Війна/У Берліні матері українських заручників на Донбасі влаштували пікет
Зберегти
Вигляд
У Берліні матері українських військових, які зникли безвісти або перебувають у заручниках бойовиків на Донбасі вийшли на пікет

У Берліні матері українських військових, які зникли безвісти або перебувають у заручниках бойовиків на Донбасі, вийшли на пікет. У цей час у німецькій столиці відбувається зустріч лідерів Міністерств закордонних справ країн «нормандської четвірки».

Про це повідомляє DW.

Учасниці акції вимагають прояснити долю своїх синів на Донбасі. Вони зібралися на під’їзді до вілли «Борзиг» на північному заході Берліна, де зустрілися лідери МЗС «нормандської четвірки».

Матері вийшли з плакатами «Свободу українським полоненим!», а також із фотографіями зниклих безвісти або ж утримуваних у заручниках на сході України.

Зустрічі представників країн «нормандської четвірки» (України, Німеччини, Франції та Росії) покликані вирішити збройний конфлікт на Донбасі шляхом повного виконання Мінських домовленостей.

Раніше Україна в Мінську попросила ОБСЄ відвідати заручників на Донбасі.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Про це треба забути, бо може поїхати дах» — звільнений з полону бойовиків Олександр Олійник

27 грудня 2017 року на Донбасі відбувся обмін заручників. Це перший за два роки та найбільший обмін. 

За даними СБУ,  на підконтрольну територію повернулися 73 заручники. Україна передала на окуповану територію 233 людини. 

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Великий обмін: кого звільнили з полону бойовиків на Донбасі.

Україна не передавала засуджених за вбивства, повідомила омбудсмен Валерія Лутковська. Уповноважена також зазначила, що повний обмін заручників «всіх на всіх» відбудеться після завершення війни на Донбасі. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Україна не передала жодної людини, в якої була кров на руках», — інтерв'ю з омбудсменом про обмін полоненими.

Пов`язані новини