Світ

У Британії закликають розслідувати ще 14 смертей після отруєння Скрипаля

8 березня, 2018 17:19
Світ/У Британії закликають розслідувати ще 14 смертей після отруєння Скрипаля
Зберегти
Вигляд
У Британії після отруєння екс-розвідника РФ Скрипаля просять Міністерство внутрішніх справ розслідувати інші 14 підозрілих випадків смерті на території країни.

У Британії після отруєння екс-розвідника РФ Скрипаля просять Міністерство внутрішніх справ розслідувати інші 14 підозрілих випадків смерті на території країни.

Про це повідомляє ВВС.

Голова парламентського комітету з питань внутрішніх справ Іветт Купер у зверненні до глави МВС Британії закликає розслідувати 14 смертей, які раніше британська поліція не вважала підозрілими, але які спецслужби США вважають потенційно пов’язаними з Росією.

Випадки смерті, про які йдеться, були різними: серцеві напади, самогубства, нещасні випадки, смерть від природних причин.

Нагадаємо, 4 березня у Великій Британії з важким отруєнням потрапив до лікарні 66-річний громадянин Росії Сергій Скрипаль. З ним була його донька.

Британська розвідка заявила, що вважає Росію причетною до отруєння екс-розвідника Скрипаля.

Поліція заявила, що Скрипаля отруїли речовиною нервово-паралітичної дії.

Полковник військової розвідки РФ на пенсії Сергій Скрипаль у 2006 році був засуджений до 13 років ув'язнення за шпигунство на користь Британії. Його визнали винним у передачі свідчень російських агентів, які працювали під прикриттям у ЄС, Секретній розвідці Британії.

Екс-розвідник був звільнений у межах обміну між США і Росією у 2010 році. Його помилував тодішній президент РФ Дмитро Медведєв. Тоді Росія, крім Скрипаля, вислала у США Ігоря Сутягіна, Олександра Запорізького і Геннадія Василенка. Водночас із США вислали 10 звинувачених у шпигунстві на користь РФ громадян, серед яких була Анна Чапман.

Незабаром Скрипаль отримав притулок у Великій Британії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Британська розвідка вважає Росію причетною до отруєння екс-розвідника Скрипаля: що відомо

 

Пов`язані новини