У так званому «Міністерстві державної безпеки» самоназваної «ДНР» заявили про свою участь у «спецопераціях» в окупованому Луганську

У так званому «Міністерстві державної безпеки» самоназваної «ДНР» заявили про свою участь у «спецопераціях» в окупованому Луганську.

Про це повідомляється на сайті «МДБ».

У так званому «відомстві»  заявили, що діяли спільно з силами «ЛНР», і нібито «припинили діяльність злочинної групи спецпризначенців Міноборони України».

ДИВІТЬСЯ: Переворот в «ЛНР»: штурм «прокуратури» і «гра в хованки» Плотницького.

Нагадаємо, так званого «міністра внутрішніх справ» самоназваної «ЛНР» Ігоря Корнета тимчасово відсторонили.

До цього ватажок самоназваної «ЛНР» Плотницький звинуватив Корнета у тому, що він упродовж 3-ох років «незаконно» жив у будинку мешканки «ЛНР» і виселив його звідти. 

Зазначимо, що на наступний день, 21 листопада, у центрі окупованого Луганська невідомі озброєні та у військовій формі особи перекрили вулиці та заблокували адмінбудівлі.

Плотницький наказав їм звільнити місто, однак це звернення проігнорували. Сам Корнет заявив, що «ситуація перебуває під контролем МВС» і відмовився йти у відставку.

У ніч на 22 листопада спостерігачі ОБСЄ зафіксували колону військової техніки під Дебальцевим. А МВС України заявило, що ватажок «ЛНР» Плотницький утік в Росію

У Міноборони України заявили, що привели у бойову готовність резервні сили через загострення на Луганщині.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Корнет проти Плотницького: «розборки» між ватажками бойовиків у центрі Луганська.

Поділитись: