В університетській лікарні Mater Misericordiae у Дубліні роботи допомагатимуть медсестрам виконувати повсякденні адміністративні обов’язки. Таким чином у персоналу з'явиться більше вільного часу на пацієнтів під час пандемії коронавірусу.

Про це повідомляє Daily Mail.

Помічник директора з профілактики та контролю інфекцій у лікарні Джінсі Джеррі наголосила, що медсестри витрачають близько 30% свого робочого часу на адміністративні завдання.

«Останні кілька місяців я розглядала способи створення програмного робота, як частини нашої щоденної роботи. Зараз, коли розгортається пандемія Covid-19, дуже важливо, щоб весь персонал, який безпосередньо працює з хворими, був максимально вільний», — сказала вона.

За її словами, швидка діагностика і подальша ізоляція мають таке ж важливе значення в запобіганні поширенню коронавірусу, як і соціальне дистанціювання.

«Ми впевнені, що реалізований нами проєкт допоможе пом'якшити величезне навантаження, яке цей спалах створив на медичні організації — не тільки в нашій лікарні, а й по всій Ірландії», — додала Джеррі.

Як зазначається, розробником програмного забезпечення є компанія UiPath.

Роботи також прискорять процес аналізу і передачі результатів тестів на коронавірус пацієнтам і організаціям по всьому світу.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

Станом на ранок 26 березня, у світі 471 783 випадків зараження коронавірусом, з них — 74 386 в Італії та 69 171 — у США. Загалом 114 858 пацієнтам вдалось одужати, 21 306 — померли.

В Україні, за офіційними даними, зафіксовано 156 випадків зараження коронавірусом, 5 із них — летальні.

Померли 71-річна жінка у Житомирській області, дві жінки: 56-річна і ще одна, вік якої наразі у МОЗ не уточнили, — в Івано-Франківській, 33-річна — у Чернівецькій, 68-річний чоловік — у Тернопільській. Одна людина одужала.

Поділитись: