У Гонконзі мітингувальники припинили акції протесту у зв'язку із річницею теракту, який стався 11 вересня 2001 року в Сполучених Штатах Америки.

Про це повідомляє Reuters.

«В знак солідарності проти тероризму, всі форми протестів в Гонконзі будуть припинені 11 вересня, але це не стосується можливих пісень і скандувань», — йдеться у заяві протестувальників.

Водночас учасники акцій протесту обурилися через повідомлення державного видання China Daily про нібито заплановані ними теракти.

«Антиурядові фанатики планують масивні терористичні атаки, які включають підрив газових труб в Гонконзі 11 вересня», — стверджує China Daily в супроводі фотографії з авіалайнерами, які врізаються у вежі Всесвітнього торгового центру в Нью-Йорку.

Раніше повідомлялось, що мітингувальники у Гонконзі звернулися 8 вересня до президента США Дональда Трампа, щоб той «урятував» місто.

Нагадаємо, в Гонконзі 7 вересня почалися нові протести у відповідь на заходи безпеки поліції в аеропорту, який протестувальники намагалися заблокувати. 

4 вересня лідерка Гонконгу Керрі Лем оголосила про можливість скасування поправок до законопроєкту про екстрадицію, який би дозволив екстрадувати підозрюваних до материкового Китаю. Саме ця ініціатива в червні спричинила масові протести в місті.

Поділитись: