У Гонконгу озброєні чоловіки вкрали у служби доставки 600 рулонів туалетного паперу на 218 доларів. Мешканці регіону занепокоєні через дефіцит на побутові товари, зокрема туалетний папір, викликаний спалахом китайського коронавірусу.

Про це повідомляє BBC.

У поліції заявили, що працівнику служби доставки, який вивантажував туалетний папір біля магазину, троє чоловіків погрожували ножем. Вони забрали туалетний папір на понад 130 доларів. Видання Apple Daily зазначає, що вкрали 600 рулонів на 218 доларів.

Правоохоронці повідомили, що затримали двох нападників та вилучили частину вкраденого туалетного паперу.

Як пише видання, такі продукти, як рис, макарони, засоби для чищення також у дефіциті в Гонконгу. Влада вважає, що паніку спричиняють неправдиві чутки в інтернеті та запевняє, що постачання продуктів та побутових товарів залишається стабільним.

За останніми даними, кількість людей, інфікованих китайським коронавірусом, збільшилась до 71 331. Через вірус померли 1 775 пацієнтів. У Гонконгу зафіксували 57 випадків інфікування та один смертельний випадок.

Усі новини про новий китайський коронавірус ви можете знайти на нашому сайті за хештегом коронавірус.

Нагадаємо:

  • У грудні 2019 року в китайському місті Ухань (провінція Хубей) зафіксували спалах пневмонії, викликаної досі невідомим збудником. Згодом стало відомо, що вірус передається від людини до людини.
  • Намагаючись обмежити поширення вірусу, в Китаї запровадили повні або часткові обмеження на пересування у 15 містах, зокрема повністю ізолювали Ухань, в якому мешкають понад 11 мільйонів людей.
  • За межами Китаю випадки зараження зафіксували у більше як 25 країнах, зокрема у США, Франції, Австралії, Канаді, Німеччині, Фінляндії, Індії та Африці. Деякі країни намагаються евакуювати своїх громадян з Китаю та призупиняють авіасполучення.
  • 30 січня Всесвітня організація охорони здоров'я оголосила надзвичайний стан у сфері охорони здоров'я у світі.
  • В Україні наразі немає випадків інфікування, однак відомо, що двоє українців є серед інфікованих на круїзному лайнері Diamond Princess, який перебуває на карантині біля порту Йокогама в Японії.

Наразі нова інфекція проявляється як пневмонія або інші респіраторні захворювання. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, вірус, найімовірніше, поширився від тварин до людей, але здатний також передаватися від людини до людини. Його симптомами є підвищена температура, кашель та ускладнене дихання.

Поділитись: