Кухарі лайнера Diamond Princess, який із 5 лютого стоїть на карантині в японському порту Йокоґама через виявлені випадки зараження новим коронавірусом, записали кумедний танець, аби показати своїм рідним та близьким, що в них усе гаразд.

Відео танцю під пісню Джастіна Бібера «Yummy» виклав у своєму Twitter користувач під ніком Mae Fantillo.

«Ми всі знаємо, що тут, на борту Diamond Princess, ми постали перед кризою через новий коронавірус, але стривайте, ми все ще мали сили усміхатись, сміятись і танцювати. Для наших рідних і друзів, аби вони знали, що все гаразд, і ми триматимемось разом як єдине ціле, поки карантин не завершиться», — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що карантинний режим на круїзному лайнері Diamond Princess, який оголосили через виявлені там випадки зараження коронавірусом, має завершитися 19 лютого.

За останніми даними, понад 200 людей на борту судна заразилися коронавірусом. У МОЗ Японії також оголосили, що після 14 днів з лайнера зможуть виїхати люди від 80 років, якщо тест покаже, що вони не заражені коронавірусом.

За даними відомства, багато пасажирів, які були на борту спочатку, були літніми людьми, а 226 з них — старші за 80 років.

Усі новини про новий китайський коронавірус ви можете знайти на нашому сайті за хештегом коронавірус.

Нагадаємо:

  • У грудні 2019 року в китайському місті Ухань (провінція Хубей) зафіксували спалах пневмонії, викликаної досі невідомим збудником. Згодом стало відомо, що вірус передається від людини до людини.
  • Намагаючись обмежити поширення вірусу, в Китаї запровадили повні або часткові обмеження на пересування у 15 містах, зокрема повністю ізолювали Ухань, в якому мешкають понад 11 мільйонів людей.
  • За межами Китаю випадки зараження зафіксували у більше як 25 країнах, зокрема у США, Франції, Австралії, Канаді, Німеччині, Фінляндії та Індії. Деякі країни намагаються евакуювати своїх громадян з Китаю та призупиняють авіасполучення.
  • 30 січня Всесвітня організація охорони здоров'я оголосила надзвичайний стан у сфері охорони здоров'я у світі.
  • В Україні наразі немає випадків інфікування, однак відомо, що двоє українців є серед інфікованих на круїзному лайнері Diamond Princess, який перебуває на карантині біля порту Йокогама в Японії.

Наразі нова інфекція проявляється як пневмонія або інші респіраторні захворювання. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, вірус, найімовірніше, поширився від тварин до людей, але здатний також передаватися від людини до людини. Його симптомами є підвищена температура, кашель та ускладнене дихання.

Поділитись: