У Києві в агентстві «Укрінформ» влаштували прес-конференцію, присвячену ймовірним фальсифікаціям на окрузі №50 у Покровську на Донеччині, але її зірвали молодики у футболках праворадикальної організації «Традиція і порядок».

Трансляцію події вів «Укрінформ».

У прес-конференції взяли участь самовисуванець на 50-му окрузі Андрій Аксьонов, який програв переможцю — представнику «Опозиційного блоку» Руслану Требушкіну — 206 голосів, а також Сергій Кошуков, кандидат від «Європейської солідарності».

Вони розповіли про фальсифікації під час підрахунку голосів, а також про те, що дані протоколів у 5 кандидатів не збігаються з даними протоколів Окружної виборчої комісії.

Аксьонов заявив, що їхня вимога — перерахувати голоси на чотирьох дільницях, проводити перевибори вони не вимагають.

Однак на прес-конференцію увірвалися близько 10 молодиків у футболках праворадикальної організації «Традиція і порядок» з гаслом «Аксьонова сепаратиста за грати!».

Вони закидали учасників прес-конференції яйцями, викрутили мікрофони та розбили скло у приміщенні.

Як зазначає «Інтерфакс-Україна», через 20 хвилин прибули працівники поліції, але праворадикали не припинили кидати яйця. Коли один правоохоронець намагався скласти адмінпротокол, молодики почали ображати поліцію й пішли з будівлі. У підсумку правоохоронці нікого не затримали.

Оновлено:

У прес-службі поліції Києва Громадському повідомили, що поліція затримала двох осіб. Кримінальну справу поки не порушували.

Нагадаємо, кандидат Сергій Кошуков заявив 29 липня, що члени ОВК №50 зникли з виборчою документацією. Водночас у ЦВК Громадському повідомили, що отримали протоколи з мокрими печатками 50-го округу, але члени ОВК мають 30-31 липня привезти уточнені протоколи. У ЦВК наголосили — після передачі першого протоколу члени окружної комісії не зобов’язані перебувати на робочому місці.

Раніше повідомлялось, що у Покровську на Донеччині сталися сутички біля окружної комісії №50 після того, як спостерігачі зафіксували розбіжності у протоколах.

До будівлі ОВК принесли шини і вимагають чесного підрахунку голосів. Поліція направила туди додаткові сили, а надвечір 23 липня до Покровська прилетів гелікоптер зі спецпризначенцями.

Поділитись: