У Києві за добу зафіксували 41 новий випадок зараження коронавірусом, зокрема 26 — у Києво-Печерській Лаврі. Таким чином кількість інфікованих у столиці зросла до 355.

Про це заявив міський голова Києва Віталій Кличко.

За словами міського голови, серед інфікованих двоє медиків.

Крім того, за минулу добу в Києві було зафіксовано один летальний випадок.

Серед захворілих за минулу добу: 11 жінок у віці від 26 до 71 року і дівчинка, якій пів року, і 29 чоловіків — від 36 до 70 років. У лікарні столиці госпіталізували шість пацієнтів. Інші лікуються вдома на самоізоляції під контролем медиків.

5 квітня стало відомо, що братію Києво-Печерської лаври протестували на наявність COVID-19. Зокрема, тест зробили і намісникові лаври митрополитові Павлу. У чотирьох служителів діагностували коронавірус.

Сам настоятель Лаври Павло перебуває на самоізоляції.

Раніше Києво-Печерська лавра фактично закликала вірян ігнорувати обмеження, запроваджені державою на час карантину через загрозу поширення коронавірусу. Однак врешті УПЦ МП вирішила на час карантину проводити богослужіння у Києво-Печерській лаврі в закритому режимі.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

В Україні, за останніми даними МОЗ, зафіксували 1892 випадки інфікування коронавірусом. З них 45 людей одужали та 57 померли.

У світі інфікувалися коронавірусом 1 518 719 людей. З них 330 589 пацієнтів одужали, а 88 502 — померли.

Ви можете робити разом з нами якісний контент і показати, що відбувається у різних регіонах України в умовах карантину. Знімайте відео з ваших міст, розповідайте, як переносите ізоляцію, чи є в аптеках маски, як ходить громадський транспорт — і надсилайте на адресу [email protected] з темою «Марафон». Ми покажемо ваші матеріали у прямому ефірі марафону «Хроніки коронавірусу», який випускаємо щодня о 9:00 та о 18:00.

Поділитись: