Від прориву труб, який стався після поновлення подачі гарячої води в Києві, найбільше пошкоджень виникло в Оболонському, Подільському, Солом'янському та частково Шевченківському і Печерському районах.

Про це Громадському повідомила Юлія Грамотна, прес-секретар заступника голови Київської міської державної адміністрації Петра Пантелеєва.

Вона також наголосила, що працівники Київтеплоенерго цілодобово працюють над відновленням гарячого водопостачання.

«Наразі до ремонтних робіт Київтеплоенерго задучило понад 30 відновлювальних бригад і близько 200 одиниць техніки», — сказала прес-секретар.

Також Грамотна наголосила, що з початку тижня бригади Київтеплоенерго усунули понад 200 ушкоджень.

Також вона розповіла, що у Києві 80% труб в аварійному стані.

Нагадаємо, 18 жовтня заступник голови КМДА Петро Пантелєєв повідомив, що після поновлення подачі гарячої води в Києві прорвало 300 труб.

16 жовтня у Києві відновили постачання гарячої води у понад 3 тисячі будинків, в яких її не було кілька місяців. Спочатку гарячу воду подали мешканцям Троєщини, Лісового масиву, Оболоні та Подолу. Напередодні в КМДА заявили, що гаряча вода у Києві буде за 3-4 дні.

11 вересня Київрада ухвалила остаточне рішення про успадкування боргів «Київенерго» за газ перед Нафтогазом.

Раніше у Київраді ухвалили рішення про створення комунального підприємства Київтеплоенерго, яке взяло на баланс тепломережі від ПАТ «Київенерго», включаючи котельні та ТЕЦ.

Водночас, у новоствореному комунальному підприємстві відмовлялися ставати правонаступниками боргів «Київенерго», через що у Нафтогазі відмовляються постачати газ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому в Києві немає гарячої води, або що не можуть поділити київська влада і Нафтогаз

/Лев Коротаєвський

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile