Організатори Ліги чемпіонів УЄФА вважають неправдивою інформацію, що уболівальники «Реал Мадрида» та «Ліверпуля»  масово здають квитки через логістичні проблеми.

Організатори Ліги чемпіонів УЄФА вважають неправдивою інформацію, що уболівальники «Реал Мадрида» та «Ліверпуля»  масово здають квитки через логістичні проблеми.

Про це на брифінгу заявив радник заступника голови КМДА, головний представник КМДА з питань, пов’язаних із проведенням фіналів ЛЧ УЄФА Андрій Мирошніченко.

«Розмови про те, що хтось здав квитки… Хотів би побачити, де вони накопичили ці дві тисячи квитків, непотрібних для уболівальників. Вже були спроби додзвонитись і до «Реала», і до «Ліверпуля». Там просто сприймають це як жарт — що є вільні квитки, від яких відмовляються вболівальники», — зазначив він.

Мирошніченко переконаний, що всі бажаючі зможуть знайти спосіб дістатись Києва, а більшість уболівальників прилітає та відлітає того ж дня.

«І це не питання Києва чи України. Це традиція фіналу Ліги чемпіонів. Так само відбувалось минулого року. Вночі більшість уболівальників відлітає», — наголосив Мирошніченко та висловив упевненість, що вболівальники не матимуть проблем з житлом, і нині «можна знайти квартири на ніч за нормальною ціною».

Раніше іспанські ЗМІ повідомили, що вболівальники «Реала» повернули понад 2200 квитків на фінал Ліги чемпіонів через проблеми з логістикою та завищені ціни у Києві.

Раніше повідомлялося, що Київ очікує на приїзд 100 тисяч вболівальників на фінал Ліги Чемпіонів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Реал» — «Ліверпуль»: 5 фактів про команди київського фіналу Ліги чемпіонів

Британія попередила своїх футбольних фанатів про можливі небезпеки під час фіналу Ліги Чемпіонів у Києві.

Фани «Ліверпуля» заявили, що звернуться до УЄФА через високі ціни на житло під час фіналу ЛЧ у Києві. За три тижні до фіналу Ліги чемпіонів, готелі суттєво підвищили ціни на проживання. Так само збільшилася вартість добової оренди квартир у центрі Києва.

Аналітики повідомляли, що ціни в київських готелях до фіналу Ліги Чемпіонів зросли у 45 разів.

У Києві запустили флешмоб з безкоштовного надання житла фанам, що приїдуть на фінал Ліги Чемпіонів.

Антимонопольний комітет заявляв, що перевірить різке підвищення цін у готелях столиці до проведення фіналу Ліги Чемпіонів.

Укрзалізниця запропонувала уболівальникам Ліги чемпіонів у Києві дешеві номери у власних хостелах.

 21 квітня Києву передали кубки ЛЧ. За словами організаторів фіналів Ліги чемпіонів у Києві всі квитки на змагання уже розкуплені

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Скільки заробить Київ на фіналі Ліги Чемпіонів

Поділитись: