Речник президента РФ Володимира Путіна Дмитро Пєсков заявив, що за результатами зустрічі «нормандської четвірки» може бути ухвалений документ «незобов'язального характеру».

Про це він сказав в інтерв'ю телеканалу «Дождь».

«Очевидно, що угоди не буде. І ніхто не очікує на угоду — це було б завищеними сподіваннями, від яких ми дуже енергійно застерігаємо», — сказав він.

За словами Пєскова позитивним моментом є те, що була «виконана домашня робота». Він підкреслив, що наразі рано говорити про якийсь документ, але щось за підсумками зустрічі ухвалять.

«Це незобов'язальний документ, незобов'язальна угоду, але можна очікувати, що будуть зафіксовані якісь точки, за якими буде спільне розуміння», — додав Пєсков.

Нагадаємо, лідери «нормандської четвірки» — президент України Володимир Зеленський, президент РФ Володимир Путін, президент Франції Еммануель Макрон та канцлерка Німеччини Ангела Меркель — зустрінуться 9 грудня у Парижі.

Згідно з опитуванням, переговори Зеленського з Путіним для вирішення конфлікту на Донбасі підтримують 75% українців.

1 грудня 2019-го міністр закордонних справ Російської Федерації Сергій Лавров анонсував неформальні переговори президентів України та Росії під час «нормандської зустрічі». Він вважає, що ця зустріч буде корисною. Лавров наголосив, що «безглуздо гадати», наскільки повномасштабною й повноформатною буде зустріч двох президентів.

Поділитись: