Речник президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що поки немає напрацювань програми «нормандської зустрічі», що має відбутись 9 грудня в Парижі.

Про це передає «ТАСС».

Зазначається, що на питання про окрему зустріч Путіна та Зеленського речник не дав відповіді.

«Поки немає жодних напрацювань для програми (нормандської зустрічі — ред.), все на стадії підготовки, це підготовка між чотирма столицями», — сказав представник Кремля.

За словами Пєскова, помічники президентів контактують та напрацьовують програму, але поки «лише зрозуміло, що буде «нормандський формат».

«У рамках «нормандського формату» всі чотири президенти зустрінуться, а все інше, що відбуватиметься у полях — ці модальності узгоджуються», — зазначив Пєсков.

Нагадаємо, колишній президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв запропонував організувати зустріч президента України Володимира Зеленського та президента РФ Володимира Путіна в Казахстані. За слова Назарбаєва, Зеленський вже погодився на зустріч.

Після того міністр закордонних справ Вадим Пристайко заявив, що Україна не планує проводити особисту зустріч президента України Володимира Зеленського та президента РФ Володимир Путіна.

В Офісі президента України заявили, що лідери «нормандської четвірки» — президент України Володимир Зеленський, президент РФ Володимир Путін, президент Франції Еммануель Макрон та канцлерка Німеччини Ангела Меркель — зустрінуться 9 грудня у Парижі.

Нагадаємо, 1 жовтня 2019-го на переговорах у Мінську домовились розвести сили біля Петрівського та Золотого, того ж дня українська сторона погодилась формулу Штайнмаєра. Після розведення має бути узгоджена дата зустрічі лідерів «нормандської четвірки», заявили в Кремлі.

Нещодавно завершилося розведення військ у Золотому та поблизу Петрівського на Донбасі. Раніше сили розвели біля Станиці Луганської.

Це три пілотні ділянки, де Москва вимагала розвести сили для проведення саміту лідерів «нормандської четвірки».

Поділитись: