УКРАЇНА

У справі Бабченка немає «списку 30-ти» — адвокат підозрюваного в організації «вбиства»

1 червня, 2018 21:22
УКРАЇНА/У справі Бабченка немає «списку 30-ти» — адвокат підозрюваного в організації «вбиства»
Зберегти
Вигляд
У кримінальній справі про «вбивство» журналіста Аркадія Бабченка немає «списку 30-ти», — переліку людей, яких нібито замовили вбити в Україні.

У кримінальній справі про «вбивство» журналіста Аркадія Бабченка немає «списку 30-ти», — переліку людей, яких нібито замовили вбити в Україні.

Про це у програмі «Нині вже» на Громадському повідомив адвокат підозрюваного в організації замаху на Аркадія Бабченка Бориса Германа Євген Солодко.

Солодко заявив, що у справі згадуються лише два прізвища окрім Бабченка: зокрема «ймовірно Ілля Богданов».

На запитання про те, які докази може навести адвокат щодо того, чи дійсно працював на контррозвідку Борис Герман, який про це стверджував, він зазначив, що жодних документів, які підтверджували б роботу агентів на будь-яку спецслужбу будь-якої країни світу, не оприлюднюються.

На запитання, чи врешті вдалося з’ясувати, агентом якої спецслужби є Герман, Солодко відповів:

«Мій підзахисний, коли приймав рішення допомагати власній країні, він менше за все з’ясовував, в якому саме департаменту, якої спецслужби працює особа, до якої він звернувся за допомогою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ким може бути вказаний російський «замовник» «вбивства» Бабченка — дослідження The Bell

31 травня суд назвав ім'я підозрюваного в організації замаху на вбивство журналіста Бабченка. Ним виявився Герман Борис Львович.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Організатор та «виконавець» у справі Бабченка: хто вони?

На засіданні суду з обрання йому запобіжного заходу Борис Герман заявив, що він є агентом Служби безпеки і співпрацює з контррозвідкою.

Крім того Борис Герман заявив, що знав, що найманий ним виконавець Олексій Цимбалюк співпрацює зі Службою безпеки. За словами Германа, у фонді президента Росії Володимир Путіна є людина, яка відповідає за теракти в Україні.

Суд взяв під варту підозрюваного в організації підготовки теракту, який виступив організатором «убивства» російського журналіста Аркадія Бабченка на 2 місяці.

Російський опозиційний журналіст Аркадій Бабченко живий. Він не помер увечері 29 травня у результаті замаху.

Смерть Бабченка була інсценована, але замах на нього готувався.  Організатор замаху затриманий.

МЗС Росії назвало «антиросійською провокацією» спецоперацію з попередження вбивства Бабченка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тактична перемога — стратегічна поразка:  реакція світу на спецоперацію з Бабченком

Також 31 травня волонтер, учасник бойових дій на Донбасі Олексій  Цимбалюк назвав себе виконавцем в організації замаху на вбивство російського журналіста Аркадія Бабченка.

Пов`язані новини