Родина Андрія Холодова, який балотується до Верховної Ради за списком партії «Слуга народу» під номером 22, володіє маєтком в елітному районі Відня (Австрія) за 6 мільйонів євро.

Про це йдеться у новому розслідуванні програми «Схеми: корупція в деталях».

За офіційними документами з австрійського реєстру нерухомості, маєток на 360 квадратних метрів та 20 соток землі придбаний у 2013 році за 6 млн євро (за нинішнім курсом це 175 мільйонів гривень). Нерухомість оформлена на дружину Холодова – Катерину Шаховську. Дітей подружжя хрестила Оксана Марченко – дружина Віктора Медведчука.

Будинок розташований у найбільшому елітному спальному районі австрійської столиці з дорогими приватними будинками — на вулиці Лайнцер штрасе у районі Гітцінг. У п’яти хвилинах ходьби від маєтку Холодових розташовується будинок, де останні 5 років мешкає український олігарх Дмитро Фірташ.

Також у центрі Відня розташований салон весільних та вечірніх суконь, який належить дружині Холодова.

​Як зазначають журналісти «Схем», сам Андрій Холодов – людина непублічна. Його називають «тіньовим бізнесменом», який заробляє на роздрібній торгівлі цигарками у столичних кіосках. Зокрема, активісти руху «Чесно» прослідкували і формальний зв’язок Андрія Холодова з підприємствами, види діяльності яких пов’язані з утриманням МАФів. Це зв’язок через дружину та брата Андрія Холодова.

Офіційно Андрій Холодов є бенефіціаром заводу «Ефкон-вікна» в Києві. Цей завод виробляє алюмінієвий профіль та інші будівельні конструкції з цього металу.

Катерина Шаховська є дизайнеркою одягу та кумою Оксани Марченко — дружини співзасновника партії «Опозиційна платформа – За життя», кума російського президента Володимира Путіна Віктора Медведчука.

Про це свідчить фото з Instagram телеведучої, у підписі до якого вона називає дружину Холодова «матір’ю свого хрещеника». Також у Марченко є спільні світлини з дітьми Холодова і Шаховської, яких вона називає хрещениками. На фото з цими дітьми можна побачити і Віктора Медведчука та Андрія Холодова.

Про родинні зв’язки Холодова з дружиною Віктора Медведчука очільнику партії «Слуга народу» Дмитрові Разумкову відомо.

«Наскільки я знаю, він кум не Медведчука, а Марченко. Наскільки мені відомо, він з ним, по-моєму, не знайомий. Можливо, я щось плутаю», — зазначив Разумков у коментарі журналістам «Схем».

У списку партії «Слуга народу» Андрій Холодов вказується, зокрема, як підприємець і благодійник.

Нагадаємо, група «Рейтинг» оприлюднила результати опитуванняв період з 29 червня по 3 липня 2019 року. Згідно з ним, лідером електоральних симпатій серед політичних сил залишається партія «Слуга народу» — її готові підтримати 42,3% тих, хто має намір голосувати і визначився з симпатіями. Також до трійки лідерів входять «Опозиційна платформа — За життя» (13,4%) та партія «Європейська Солідарність» (8,3%).

Нагадаємо:

Поділитись: