Активістку Аннабеллу Моріну, яка голодує вже понад 10 днів з вимогою створення музею на Поштовій площі, госпіталізували.

Активістку Аннабеллу Моріну, яка голодує вже понад 10 днів з вимогою створення музею на Поштовій площі, госпіталізували.

Про це у Facebook повідомив голова Всеукраїнської громадської організації «Коаліція учасників Помаранчевої революції» Сергій Мельниченко у Facebook.

«Щойно, прямо з кулуарів Верховної Ради України було викликано швидку Аннабелі... Зараз прямуємо до клініки. Стан Аннабелли критичний. Лікарі наполягають на невідкладній госпіталізації», — повідомив він.

Нагадаємо, 21 червня Київрада проголосувала за проект рішення щодо Поштової площі у столиці, який не передбачає створення музею та припинення інвестиційного договору. 

Після цього Аннабела Моріна оголосила про початок голодування.

Після 5-го дня голодування Моріна повідомила Громадському, що почувається добре.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Музей чи торговий центр що не так з будівництвом на Поштовій площі столиці?

Перед голосуванням у Київраді сталися сутички: активісти, що виступають проти проекту рішення щодо збереження артефактів, знайдених під час розкопок на Поштовій площі, без розриву договору з забудовником ТРЦ, прорвалися в кулуари Київради.

Активісти виступають за створення Музею на Поштовій площі. 21 червня мало вібдутися голосування щодо відповідного проекту рішення, але 19 червня стало відомо, що зареєстрували новий проект, у якому не згадується про припинення інвестиційного договору і не йдеться про створення музею. Це обурило активістів, які півроку влаштовували акції з вимогою підтримати попередній проект, який передбачає створення музею. Протестувальники встановили намети біля Київради та вимагають повернути договір.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Розкопки на Поштовій: артефакти часів Київської Русі проти торговельного центру. 

20 червня учасники акції протесту демонтували ворота та зайняли будівельний майданчик на Поштовій площі, вимагаючи у Київської міської ради ухвалити рішення про створення музею.

Попередній проект, у якому йшлося про припинення інвестиційного договору з компанією «Хенсфорд-Україна» та створення музею, Київрада ухвалила 19 квітня у першому читанні.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile