У Києві на Майдані відбулася акція «Мені болить Крим» на підтримку Криму у день роковин анексії півострова та проти  «виборів» президента РФ, які проходять 18 березня у Криму.

У Києві на Майдані відбулася акція «Мені болить Крим» на підтримку Криму у день роковин анексії півострова та проти  «виборів» президента РФ, які проходять 18 березня у Криму. 

Близько 50 людей тримають у руках плакати з написами «Путін = Гітлер», «Виборам агресора в Україні не бути» та «Крим — це Україна».

Учасники акції принесли з собою опудало у костюмі, до голови якого приклеїли фотографію обличчя президента РФ Володимира Путіна.  Згодом це опудало спалили. 

Опудало Путіна на Майдані Фото: Богдан Кутєпов/Громадське

Спалення опудала Путіна на Майдані Фото: Богдан Кутєпов/Громадське

Раніше Польща висловила протест Москві до четвертих роковин анексії Криму.

Нагадаємо, у Росії офіційно призначили вибори президента на день анексії Криму. Росія також заявила, що проведе вибори в анексованому Криму.

14 березня Путін прибув до анексованого Криму та відвідав будівельний майданчик так званого «Кримського моста», спорудження якого розпочалося в лютому 2016 року. 

Президент України Петро Порошенко вважає, що візит президента Росії Володимира Путіна до анексованого Криму — це провокація.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Путін завершив передвиборчу кампанію багатотисячним мітингом в анексованому Криму.

Верховна Рада України закликала міжнародну спільноту не дозволити Росії провести вибори у Криму. У МЗС України попередили, що проти причетних до виборів президента РФ у Криму застосують санкції.

У російських виборах беруть участь чинний президент РФ Володимир Путін, кандидат від КПРФ Павло Грудінін, лідер ЛДПР Володимир Жириновський, засновник «Яблука» Григорій Явлінський та журналістка Ксенія Собчак.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що кандидати на президентських виборах у Росії говорять про Україну.

Поділитись: