З 26 квітня по 1 травня Маріуполь прийме міжнародний фестиваль сучасного мистецтва StartUp ГогольFest — упродовж 6 діб в місті відбуватимуться театральні вистави, денні та нічні музичні виступи, художні виставки, перформанси тощо.

«StartUp GogolFest — щорічний мистецький фестиваль, який відбувається у рамках проекту «GOGOLFEST INOCULATION», та спрямований на культурний і туристичний розвиток Маріуполя та Донецької області», — йдеться в прес-релізі організаторів.

Маріуполь прийме цей фестиваль вже вдруге. Цього року StartUp ГогольFest включатиме музичну, театральну, візуальну, освітню, перформативну та дитячу програми.

Гості фестивалю зможуть побувати на виступах музикантів з Данії, Великої Британії та Австрії, а також послухати вітчизняних артистів, зокрема AlyonaAlyona, Сергія Бабкіна, гурт «Вагоновожаті», DaKooka.

«Однією з головних подій фестивалю є спецпроект (перформативне шоу) від Влада Троїцького за участі етно-гурту «ДахаБраха» та музично-театральної формації NOVA OPERA. Захід відбудеться 27 квітня на корабельному доці СРЗ», — йдеться у повідомленні.

Проект «GOGOLFEST INOCULATION» здійснює «культурне щеплення» у вигляді масштабних міжнародних фестивалів, що гуртує міста в Україні і Україну зі світом. Це — сучасний підхід об’єднання місцевих еліт і активних людей заради створення і здійснення своєї мрії про те, яким має бути місто та Україна у світовому контексті.

Поділитись: