У Москві біля вірменського храмового комплексу російські правоохоронці затримали представників вірменської діаспори, які вийшли на акцію підтримки вірменських протестів.

У Москві біля вірменського храмового комплексу російські правоохоронці затримали представників вірменської діаспори, які вийшли на акцію підтримки вірменських протестів.

Як повідомляє «Кавказский узел», на акцію прийшли близько 300 представників вірменської діаспори.

«Ми за народ Вірменії, який хоче відставки Сержа Саргсяна. Саме через нього ми всі опинилися в Росії», — заявив виданню один з учасників мітингу.

За даними видання «АрмИнфо», поліцейських до храму викликав глава Російської та Ново-Нахічеванської єпархії Вірменської Апостольської Церкви Езрас.

Побачивши поліцію, учасники акції спробували увійти в храм, але священнослужителі їх не пустили. Поліція затримала біля церкви близько 60 осіб, більшість з них — представники вірменських молодіжних об'єднань.

За останніми даними кількість затриманих під час протестів у Єревані становить 277 людей.

Нагадаємо, що у Вірменії затримали лідера протестного руху Ніколу Пашиняна,  попри недоторканість. Генпрокуратура Вірменії підтвердила затримання трьох опозиційних депутатів, зокрема лідера протестів у Єревані Ніколу Пашиняна.

22 квітня прем'єр-міністр Вірменії Серж Саргсян та лідер протестів Нікол Пашинян провели перемовини. Саргсян назвав умови відставки неприйнятними, а також наголосив, що у разі, «якщо щось станеться з протестувальниками, винним буде Пашинян».

Напередодні прем'єр-міністр Вірменії Серж Саргсян виступив із заявою про внутрішньополітичну ситуацію в країні та закликав протестувальників до діалогу.

Лідер акцій протестів у Вірменії, депутат Національних зборів Нікол Пашинян відповів на опублікований заклик прем'єр-міністра Сержа Сарсгяна про необхідність діалогу.

ДИВІТЬСЯ: Протести в Єревані: обличчя змін (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Протестувальники 20 квітня почали блокувати дороги в столиці країни. Лідер протесту, депутат парламенту Нікол Пашинян під час мітингу на площі Республіки в Єревані заявив про чотири вимоги протестувальників до влади.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Від президента до прем'єра: п'ять фактів про рокіровку нового прем'єра Вірменії Сержа Саргсяна

Поділитись: