Нафтогаз закликав постачальників послуг з централізованого опалення пришвидшити підписання угод про купівлю газу. Необхідних для початку опалювального сезону.

Про це йдеться у повідомлення прес-служби Нафтогазу.

«Від своєчасного укладання угод з Нафтогазом та включення виробників теплової енергії до Реєстру споживачів залежить вчасний початок ними опалювального сезону та поява тепла в домівках одразу з настанням холодів», — йдеться у повідомленні Нафтогазу.

Раніше у Нафтогазі повідомляли про зрив опалювального сезону у Кривому Розі. Про це також заявляв голова Фонду державного майна Віталій Трубаров. Він пропонував для вирішення цієї проблеми проводити переговори з Нафтогазом.

Також у Нафтогазі повідомляли про ймовірний зрив опалювального сезону у низці міст України, зокрема в Одесіу Смілі, у двох містах на Львівщині та деяких районах Києва.

Нагадаємо, що на початку минулого опалювального сезону у низці міст України виникли проблеми з отриманням газу для опалення будинків від Нафтогазу. Зокрема, Нафтогаз відмовлявся постачати газ через значні борги комунальних підприємств за газ.

У справу втрутився президент Петро Порошенко, який заявив, що «крутити вентиль — це не є справа президента». Він дав місцевій владі декілька годин на те, аби дати опалення у місті.

Поділитись: