УКРАЇНА

У Порошенка не відповіли, чи подали до суду після розслідування про оплату зустрічі з Трампом

20 червня, 2018 20:54
УКРАЇНА/У Порошенка не відповіли, чи подали до суду після розслідування про оплату зустрічі з Трампом
Зберегти
Вигляд
У розслідуванні британських журналістів йшлося, що адвокат Дональда Трампа отримав від 400 до 600 тисяч доларів за організацію зустрічі Порошенка з президентом США.

В Адміністрації президента не відповіли на запит депутата від «БПП» Сергія Лещенка про те, чи подавала сторона президента Петра Порошенка заяву до суду проти британської телекомпанії ВВС. У розслідуванні британських журналістів йшлося, що адвокат Дональда Трампа отримав від 400 до 600 тисяч доларів за організацію зустрічі Порошенка з президентом США.

Про це повідомляє депутат Лещенко, який оприлюднив відповідь Адміністрації президента на його запит.

Після того, як ВВС оприлюднило розслідування — Адміністрація президента чітко заявила, що інформація не відповідає дійсності. Також у Порошенка заявляли, що подадуть за такі наклепи позов до суду.

Лещенко сказав, що поцікавився у Порошенка, коли ж його захист подав таку заяву.

У відповідь на запит Лещенка глава АП Ігор Райнін написав про повноваження народних депутатів, послався на закон України про статус народного депутата та навіть розлого описав, що таке депутатське звернення, однак не відповів на поставлене питання.

Наприкінці відповіді йдеться, що адресат «не зобов’язаний відповідати у разі надходження звернень, зміст яких не відповідає закону або виходить за межі компетенції адресата».

«Можна зробити висновок, що жодного позову Порошенко не подав. А значить, все-таки немає диму без вогню — і гроші були?», — написав Лещенко у Facebook.

23 травня ВВС оприлюднило розслідування про те, що адвокат президента США Майкл Коен отримав виплати в розмірі щонайменше 400 тисяч доларів за допомогу в організації першої зустрічі президента України Петра Порошенка та Дональда Трампа в 2017 році.

Після оприлюднення цієї інформації у Порошенка заперечили оплату за організацію зустрічі з Трампом, назвавши це «брехнею та наклепом».

А генпрокурор Юрій Луценко заявив, що Генеральна прокуратура не «заморожувала» розслідування справи колишнього політтехнолога екс-президента України Віктора Януковича, екс-глави передвиборчого штабу Трампа Пола Манафорта. 

20 червня 2017 року президент України Петро Порошенко вперше зустрівся з Трампом. Переговори проходили в Білому домі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Порошенко в Білому домі: візит, на який Трамп завітає.

Порошенко після зустрічі з Трампом заявляв, що той доручив розширити військово-технічну співпрацю з Україною

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Зустріч Порошенка з Трампом: головні цитати.

Пов`язані новини