У Росії поліція відпустила Настю Рибку (Анастасію Вашукевіч) та Алекса Леслі (Олександра Кирилова). Про це повідомив адвокат, глава міжнародної правозахисної групи «Агора» Павло Чіков з посиланням на адвокатку Світлану Сидоркину.

За словами Чикова, затриманим не пред'явили звинувачення. З них взяли зобов'язання про явку і відпустили.

Раніше 19 січня суд у Москві ухвалив рішення про продовження терміну тримання під вартою Насті Рибки та її партнера Алекса Леслі до 22 січня.

Настя Рибка у залі суду попросила вибачення у російського олігарха Дерипаски. «Олег Володимирович, я прошу вибачення. Я — це знаряддя, і люди, які [Дерипасці] зла бажають, скористалися мною. Компрометувати я його більше не буду, мені вистачить, реально», — сказала Рибка.

Настя Рибка і Алекс Леслі та ще двоє організаторів нібито «секс-тренінгів» були затримані у московському аеропорту «Шереметьєво» після депортації з Таїланду у справі про залучення в заняття проституцією. У минулому році Рибку і Леслі затримали помістили під варту в Таїланді.

Настя Рибка фігурує у розслідуванні Фонду боротьби з корупцією (ФБК) російського опозиціонера Олексія Навального. 

Навальний звинуватив у корупції заступника голови уряду Росії Сергія Приходька. У розслідуванні йшлося про те, що чиновник в серпні 2016 року провів 3 дні на яхті олігарха Дерипаски біля берегів Норвегії разом з «дівчатами з ескорт-агентств».

Матеріалами для розслідування, зокрема, стали фото та відео, опубліковані Настею Рибкою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хто така Настя Рибка і як вона опинилася в центрі розслідування Навального.

Поділитись: