Учасниця акції на підтримку Супрун, 15 лютого 2019
Фото:

Олександр Кохан/Громадське

Суддя Сергій Каракашьян, який мав розглядати справу за позовом депутата від «Радикальної партії» Ігоря Мосійчука проти очільниці Міністерства охорони здоров’я Уляни Супрун, заявив про самовідвід.

Справу передали на автоматизований розподіл, повідомила кореспондентка Громадського з зали суду. Це означає, що суддю, обиратиме система. Справа має надійти до технічного відділу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖЗвільнити Супрун: коли опоненти не можуть, а союзники не хочуть

Акція на підтримку Супрун, 15 лютого 2019
Фото:

Олександр Кохан/Громадське

Суддя-спікер Окружного адміністративного суду Богдан Санін пояснив, що суддя Каракашьян взяв самовідвід з двох причин. «Перша — на нього подали скаргу до Вищої рада правосуддя, суддя розцінив таке звернення як тиск. Друга — коли Каракашьян вирішував ухвалу про скасування обмеження повноважень, він змушений був дати оцінку певним доказам, які стосуються справи по суті. Це викликає сумніви щодо його заангажованості та необ’єктивності», — сказав він.

Тим часом, під будівлею суду зібралися прихильники «Радикальної партії» й відставки Супрун.

Водночас, прийшли і ті, хто підтримує Уляну Супрун.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Укрзалізниця, Гройсман та «Всі. Свої» — хто в соцмережах підтримав Уляну Супрун

Акція на підтримку Супрун, 15 лютого 2019
Фото:

Олександр Кохан/Громадське

14 лютого суд скасував тимчасову заборону на керівництво Міністерством охорони здоров'я для Уляни Супрун, яку ввели за позовом депутата від «Радикальної партії» Ігоря Мосійчука. Ідеться про скасування саме ухвали, яка стосувалася відсторонення Супрун на час розгляду справи. Раніше, 13 лютого, Кабінет міністрів України прийняв розпорядження, яким дозволив Уляні Супрун частково виконувати обов'язки міністра охорони здоров'я України після відсторонення її від посади судом.

Раніше у МОЗ зазначили, що судова заборона на виконання обов'язків міністерки охорони здоров'я Супрун блокує доставку ліків на суму понад 633 мільйони гривень у медичні заклади. Утім в Окружному адміністративному суді Києва заявили, що обмежили Супрун як очільниці Міністерства охорони здоров’я лише дві функції: можливість брати участь в засіданнях Кабміну, можливість визначати стратегічні плани.

Нагадаємо, 5 лютого окружний адміністративний суд Києва заборонив очільниці Міністерства охорони здоров'я Уляні Супрун виконувати обов'язки міністерки охорони здоров'я до кінцевого рішення суду за позовом депутата «Радикальної партії Олега Ляшка» Ігоря Мосійчука про некомпетентність Супрун на посаді.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖЧи є за що звільняти Уляну Супрун?

Поділитись: