Світ

У США суд не дозволив оскаржити обшук у будинку Манафорта

31 травня, 2018 07:49
Світ/У США суд не дозволив оскаржити обшук у будинку Манафорта
Зберегти
Вигляд
Окружна суддя Вашингтона відхилила клопотання адвокатів колишнього глави передвиборного штабу Дональда Трампа Пола Манафорта про перегляд рішення про обшук в його будинку.

Окружна суддя Вашингтона відхилила клопотання адвокатів колишнього глави передвиборного штабу Дональда Трампа Пола Манафорта про перегляд рішення про обшук в його будинку.

Про це повідомляє Bloomberg.

«Суддя постановила, що команда захисту Пола Манафорта не зможе ознайомитися з повними текстами свідчень, які стали основою для ордерів для обшуку його резиденції в Олександрії», — йдеться у повідомленні.

Окружна суддя у Вашингтоні Емі Берман Джексон відхилила клопотання адвокатів Манафорта про перевірку документів, які могли б допомогти їм оскаржити правові підстави ордера на обшук.

Наголошується, що це рішення дозволило спеціальному прокурору Роберту Мюллеру зберегти в таємниці імена конфіденційних джерел.

«У формулюваннях немає нічого, що стосується будь-яких звинувачень, які очікують розгляду по справі проти Манафорта, або можуть стати причиною заперечень будь-якого ордера, виписаного на підставі свідчень», — заявила суддя.

У квітні у США взяли під варту першого підозрюваного у справі втручання Росії у вибори.

Раніше колишній радник передвиборчого штабу Трампа Рік Гейтс офіційно визнав себе винним у змові на федеральному рівні та наданні неправдивих свідчень. Гейтс навмисно збрехав спецпрокурору Мюллеру про те, що екс-радник штабу Трампа Пол Манафорт на зустрічі з лобістом та членом Конгресу США у березні 2013 не згадував Україну. Адже обидва вони, і Гейтс і Манафорт, співпрацювали з Януковичем.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Манафорт здійснив з десяток поїздок до України після Майдану» — інтерв'ю Громадського з американським публіцистом Франком Фоером. 

Екс-політтехнологу Манафорту загрожує 305 років ув'язнення.

1 березня Манафорт заявив, що не визнає провини у справі втручання РФ у вибори США. 

Нагадаємо, 30 жовтня 2017 року Полу Манафорту і його бізнес-партнеру Ріку Гейтсу висунули звинувачення за 12 пунктами, у тому числі у відмиванні грошей і таємній змові. Пізніше їх взяли під домашній арешт.

Манафорт оскаржив свій домашній арешт, але суд його апеляцію не задовольнив. Пізніше його звільнили з-під арешту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Криваві гроші»: що відомо про ймовірну  причетність Манафорта до розстрілів на Майдані.

Усього, згідно з документами, Манафорт отримав понад 12 мільйонів доларів від Партії регіонів з 2007 по 2009 роки. Також повідомлялося, що в США розслідуватимуть можливу участь Манафорта в корупційних схемах в Україні

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Російське розслідування» в США: арешт Манафорта й брехня ФБРівцям

Пов`язані новини