У світі кількість хворих на COVID-19 зросла до 22,4 мільйона людей. Найбільше — у США, Бразилії та Індії

У світі кількість хворих на COVID-19 зросла до 22,4 мільйона людей. Найбільше — у США, Бразилії та Індії

У світі кількість людей з підтвердженим коронавірусом зросла до 22,4 мільйона. З них 14,3 млн людей уже одужали, а 787 тисячі — померли від ускладнень.

Про це свідчать дані з карти Університету Джонса Гопкінса.

Тиждень тому коронавірусне захворювання у світі підтвердили у 21 млн людей.

Лідером за кількість виявлених інфікованих залишаються США. Там COVID-19 підтвердили у 5,5 млн людей, померли — 173 тисячі людей.

Також до п'ятірки потрапили Бразилія, Індія, Росія (яка наближається до 1 млн інфікованих) та Південна Африка.

У Китаї, звідки почалася епідемія, COVID-19 виявили у 89 527 людей. Одужали 83 тисячі пацієнтів, а померли — 4 706. Натомість за підрахунками ресурсу Worldometers, у Китаї 84 895 інфікованих та 4 634 померлих від коронавірусу.

Що з коронавірусом в Україні та чи є вакцина?

Упродовж останніх тижнів фіксують понад 1000 нових випадків щодоби. Наразі добовий рекорд становить 1 967 інфікованих і був зафіксований 18 серпня. За цю ж добу госпіталізували рекордну кількість людей — 463.

У ВООЗ закликають уряди країн серйозно ставитися до пандемії та не сприймати пандемії коронавірусу як сезонне явище. Коронавірусна хвороба не поширюється хвилями, на відміну від, наприклад, грипу, кажуть експерти.

Також у ВООЗ вважають, що наразі молодь є головним поширювачем коронавірусу, оскільки не дотримується правил соціального дистанціонування.

Експерти кажуть, що коронавірус буде з нами, поки не винайдуть вакцину проти нього. Наразі по всьому світу на людях тестують приблизно 17 вакцин. За «оптимістичним сценарієм» вона буде готова в наступному році.

У Росії зареєстрували начебто вакцину від коронавірусу «Супутник V» або «Гам-Ковід-Вак». Але у ВООЗ не впевнені, що препарат ефективний.