Менеджмент сервісу WebMoney заявляє, що кошти понад 4 мільйонів користувачів ресурсу будуть збережені, попри санкції, а їх згодом можна буде вивести.

Менеджмент сервісу WebMoney заявляє, що кошти понад 4 мільйонів користувачів ресурсу будуть збережені, попри санкції, а їх згодом можна буде вивести.

Про це в ефірі програми «Нині вже» на Громадському повідомив директор маркетингу WebMoney Ростислав Троценко.

За його словами, жоден український банк, виконуючи це рішення, не має права вивести чи зарахувати на картку кошти WebMoney.

Крім того, інтернет провайдери мають заблокувати доступ до гаманця, виконуючи рішення РНБО.

«Ми гарантуємо, що гроші нікуди не дінуться, що вони будуть збережені. Це перше. ЩО можна зробити, Власник технологій наш гарантував, що кошти будуть збережні. Але якщо ми не зможемо розблокувати і вирішити це питання, то кошти користувачам система обміняє на доларові гаманці. Якшо людям потрібно швидко, то тоді вихід — скористатись серівсом Exchanger.Money», — сказав Троценко.

Раніше Троценко повідомив Громадському, що вважає безпідставним введення санкцій проти ресурсу, оскільки компанія активно співпрацювала з українськими правоохоронцями і блокувала переказ коштів бойовикам на окупованих територіях.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Які наслідки матиме блокування WebMoney для українців

Нагадаємо, 24 травня Адміністрація президента оприлюднила оновлений перелік санкцій проти Росії. До списку потрапили 1748 фізичних осіб та 756 юридичних осіб.

Крім того, рішенням Ради національної безпеки та оборони України електронна платіжна система WebMoney потрапила до переліку антиросійських санкцій.

25 травня Нацбанк скасував реєстрацію WebMoney у межах антиросійських санкцій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Медіа, Webmoney та «республіканський банк ДНР»: хто потрапив під українські санкції

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Блокування сайтів не вирішить проблеми українського інтернет-простору — експерт

Поділитись: