Мешканка Рівного Дар’я Коцюруба, яка організувала пікет з вимогою оголосити імпічмент президенту Володимиру Зеленському, заперечила слова голови Нацполіції Сергія Князєва про те, що за подібну акцію її вже притягали до відповідальності.

Про це Коцюруба написала у Facebook.

«Я не порушувала законодавство під час роздачі листівок та розклейки наліпок. І в Рівненському міському суді це підтвердили! Ось доказ — справа закрита. А до пана Князєва я маю питання, тому що такий наклеп не має бути нормою», — наголосила вона.

Раніше Князєв заявив, що випадок із затриманням Коцюруби і ще одного учасника пікету є «заполітизованою історією». Також він сказав, що раніше їх вже притягали до відповідальності за аналогічний вчинок.

Нагадаємо:

  • 25 травня у Рівному двоє людей вийшли на центральну площу, вимагаючи імпічменту президента Володимира Зеленського. На 16-річну Дар'ю Коцюрубу та 20-річного Романа склали адмінпротокол за порушення порядку проведення акцій, мітингів. На матір Дар'ї склали протокол за статтею 184 — неналежне виховання дітей.
  • Зеленський відреагував на дії поліції в Рівному Facebook-постом на наступний день після затримання, закликавши Міністерство внутрішніх справ не вживати жодних заходів щодо двох протестувальників, які вимагали його імпічменту.
  • Проте організаторка акції Дар'я Коцюруба заявила, що не отримала від Зеленського «адекватної реакції» на дії поліції.
Поділитись: