Виконуюча обов’язки міністра фінансів України Оксана Маркарова вважає, що швидше за все бюджет не отримає заплановані 21 мільярд гривень від проведення приватизації великих державних об’єктів.

Виконуюча обов’язки міністра фінансів України Оксана Маркарова  вважає, що швидше за все бюджет не отримає заплановані 21 мільярд гривень від проведення приватизації великих державних об’єктів.

Про це вона заявила під час дебатів «Сучасні тренди монетарної та фіскальної політики», організованих «Київською школою економіки».

«Якщо питати, чи отримаємо ми 21 мільярд, який закладений в Держбюджеті, я думаю, що ні, проте зараз найголовніша наша мета — це провести 2-3 успішні приватизації, щоб показати нашим партнерам, що процес запустився і нам можна довіряти», — заявила Маркарова.

Вона також додала, що на її переконання основний ефект від приватизації Україна побачить у 2019 році.

Нагадаємо, що 10 травня Кабінет міністрів затвердив перелік об’єктів «великої приватизації». Зокрема, до нього увійшли Центренерго, Одеський припортовий завод, Сумихімпром (приватизація яких завершиться за правилами попереднього закону про приватизацію), Об'єднану гірничо-хімічну компанію, Завод Електроважмаш, Аграрний фонд, Державну продовольчу зернову корпорацію України та інші державні підприємства.

Раніше повідомлялось, що у Фонді держмайна виключили низку великих підприємств з переліку на приватизацію у 2018 році.

Нагадаємо, що перелік підприємств малої приватизації у Фонді держмайна затвердили наприкінці березня 2018 року. Так, до переліку малої приватизації у 2018 році внесено 600 об'єктів. В уряді планують приватизувати малі підприємства у червні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чим запам'ятався на посаді міністра фінансів Олександр Данилюк

ProZorro.Продажі планують використовувати для малої приватизації.

Поділитись: