УКРАЇНА

Україна відновлює переговори з лоукостером Ryanair

13 липня, 2017 20:06
УКРАЇНА/Україна відновлює переговори з лоукостером Ryanair
Зберегти
Вигляд
Україна відновлює перемовини з бюджетним авіаперевізником Ryanair у форматі Міністерство — аеропорт «Бориспіль» — Ukraine Investment Promotion Office

Україна відновлює перемовини з бюджетним авіаперевізником Ryanair у форматі Міністерство — аеропорт «Бориспіль» — Ukraine Investment Promotion Office.

Про це заявив гендиректор Міжнародного аеропорту «Бориспіль» Павло Рябікін.

«Я переконаний, удалося пояснити, що в ситуації з Ryanair немає місця для категоричних висновків. Я одноголосний з прем’єр-міністром у тому, що лоукост-компанії мають прийти на український ринок і для цього необхідно підготувати відповідну нормативну базу», — написав він у Facebook.

10 липня повідомлялося, що ірландський лоукостер Ryanair скасував вихід на український ринок авіаперевезень. Того ж дня на сайті Ryanair зникли всі квитки, як на рейси з України, так і до неї.

Нагадаємо, керівництво аеропорту «Бориспіль» заявило, що ірландський лоукостер має сплатити аеропорту 360 млн гривень за співпрацю, водночас поскаржившись, що Ryanair висуває аеропорту вимоги, які суперечать законодавству. Раніше керівництво «Борисполя» оприлюднило умови Ryanair.

Права на польоти з Києва за маршрутами Ryanair отримала МАУ.

Також повідомлялося, що «Бориспіль» не готовий прийняти умови Ryanair.

Згодом міністр інфраструктури України Володимир Омелян повідомив, що 12 липня збирається винести на чергове засідання уряду подання про звільнення директора аеропорту «Бориспіль».

У свою чергу, прем'єр Гройсман доручив поновити переговори щодо виходу Ryanair на український ринок.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Жорстка посадка: як Ryanair не пустили в Україну.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини