Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі запровадила антидемпінгові мита на корозостійкий прокат з Росії та Китаю терміном на 5 років.

Про це йдеться у повідомленні Міністерства економічного розвитку та торігвлі Україгни.

Зазначається, що на російський корозостійкий прокат запровадять мита у розмірі 47,57%. На аналогічні товари з Китаю мита складуть 22,78%. Це означає, що корозостійкий прокат з цих країн суттєво подорожчає на ринку України.

Також запровадили антидемпінгові мита на імпорт товарів з пінополіуринів незалежно від країни-походження у розмірі 11,22%.

Нагадаємо, що 22 травня Україна запровадила антидемпінгові мита на російський клінкер у розмірі 111%. Цей матеріал використовують для виробництва цементу.

На початку 2019 року Україна ввела захисні мита на білоруську сіль та лампи розжарювання.

Антидемпінгове мито — це захисний торговельний захист, який покликаний сприяти рівним конкурентним умовам на ринку країни між національними товаровиробниками та виробниками імпортної продукції. Ці мита вводять, якщо імпорт товарів за тих чи інших причин є набагато дешевшим, ніж вартість товарів, вироблених у країні.

3 жовтня Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі розпочала антисубсидійне розслідування щодо імпорту в Україну легкових автомобілів з Узбекистану.

Раніше повідомлялось, що у відповідь на розслідування щодо імпорту узбецьких автомобілів в Україну, Узбекистан припинив купувати український цукор та пригрозив обмежити імпорт української кондитерської продукції.

Поділитись: